OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK

Çmimi: 52.000 €
OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK

Detajet

Postuar
2 prill 00:08
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Modeli
220
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

shtepia esht e vejeter dhe nuk esht e banushme, hapsira e ndertimit esht e shfrytezueshme ne max sepse nuk ka dritare ne drejtim te shtepis, mudesi per dyqane dhe bisnese te tjera sepse shtepia ndodhet ne pik strategjike. dokumentat te rregullta me hipotek, cmimi i diskutushme


Shpallje te ngjashme