Okazion

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
13 gusht 18:41
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
300 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

2 shtëpi në të njëjtën ambient plus magazine me verand dhe tokë rreth 4 dynym


Shpallje te ngjashme