Shitet,Shtepi Prvate,Lushnje

Çmimi: 4.600.000 Lek
Shitet,Shtepi Prvate,Lushnje

Detajet

Postuar
29 maj 14:36
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
117 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet shtepi private ne Pluk,Lushnje.Shtepia ka nje siperfaqe prej 117 m2 dhe siperfaqe trualli prej 4000 m2.Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe shitet per arsye emigracioni.


Shpallje te ngjashme