Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1

Detajet

Postuar
21 shkurt 16:12
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
134 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera Apartamenti 2+1 me nje banjo ne kati te 5 banim , Me siperfaqe 134 m2 ,
Pallati eshte i vitit 2014 - 2015 me sistem kapot per temperaturat. Pallati eshte i paisur me kamera Sigurie. Ne pallat jane total 28 apartamente eshte pallat shum i qete.Pallati Ndodhen ne Shetitoren e Stadiumint 300 metra Nga rrotondo e Ish Plasmasit dhe 250 Metra Nga Stadiumi dhe 1 Km nga qendra e Lushnjes . Per cmime dhe info Kontakt : +355682043111


Shpallje te ngjashme