Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand

Detajet

Postuar
21 shkurt 14:12
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Modeli
100
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera Apartamenti 3+1 , Me siperfaqe 100 m2 banes dhe 100 m2 verand ne katin 6 banim. Pallati Ndodhen ne Shetitoren e Stadiumint 300 metra Nga rrotondo e Ish Plasmasit dhe 250 Metra Nga Stadiumi dhe 1 Km nga qendra e Lushnjes . Per cmime dhe info Kontakt : +355682043111


Shpallje te ngjashme