Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1

Detajet

Postuar
21 shkurt 14:13
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
133 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera Apartamenti Me siperfaqe 133 m2 . 18 m2 ballkon 1 dhe 14 m2 ballkoni 2 ne katin e 1 banim . Pallati Ndodhen ne Shetitoren e Stadiumint 300 metra Nga rrotondo e Ish Plasmasit dhe 250 Metra Nga Stadiumi dhe 1 Km nga qendra e Lushnjes . Per cmime dhe info Kontakt : +355682043111


Shpallje te ngjashme