Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1

Detajet

Postuar
21 shkurt 14:12
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
135 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera Apartamenti , Me siperfaqe 135 m2 , ne katin 5 banim . 2 dhoma + 1 Guzhin + 1 Banjo . Pallati Ndodhen ne Shetitoren e Stadiumint 300 metra Nga rrotondo e Ish Plasmasit dhe 250 Metra Nga Stadiumi dhe 1 Km nga qendra e Lushnjes . Per cmime dhe info Kontakt : +355682043111


Shpallje te ngjashme