Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2

Çmimi: 1 Lek
Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2

Detajet

Postuar
4 qershor 19:08
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
104 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Shtepia esht e legalizuar dhe me certefikat po ashtu dhe toka. Vendodhja Gorre Lushnje


Shpallje te ngjashme