Shitet shtepi se bashku me 12 dylym toke

Çmimi: 80.000 €

Detajet

Postuar
16 korrik 20:59
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
120 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2000,dhe themeli eshte me derdhje betoni ku mund te hidhen dhe kate te tjera.Toka eshte afer shtepis dhe vetem 2 dylym jan ne vend tjeter.Shitet per arsye emigrimi dhe mos perdorimi.


Shpallje te ngjashme