Shtepi banimi

Çmimi: 20.000 €
Shtepi banimi

Detajet

Postuar
20 janar 20:02
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet shtepi banimi dhe 1 dylym tok me certifikat 50 rrenje ullinje ne prodhim te gjithe cmimi i diskutushem


Shpallje te ngjashme