Shtepi dy kateshe 80000€

Çmimi: 80.000 €
Shtepi dy kateshe 80000€

Detajet

Postuar
2 prill 00:25
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
150 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shtepi dy kateshe me oborr perpara dhe mbrapa.cdo kat ka dy dhoma,nje sallon (guzhine) dhe nje banjo.


Shpallje te ngjashme