Shtepi ne Lushnje, me toke te punueshme.

Çmimi: 75.000 €
Shtepi ne Lushnje, me toke te punueshme.

Detajet

Postuar
3 prill 18:13
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
135 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shtepia ka nje kat, 3 dhoma + sallon + banjo. Dhomat jane te medha, punime te reja. Ka oborr + toke perreth shtepise. 2000m2 toke + shtepia 130 m2. Shtepia eshte me letra te rregullta dhe hipotek.
Cmimi 70.000 i diskutueshem
Nr i cel ‭+355 69 927 6272‬.


Shpallje te ngjashme