Shtepi private bashke ne 6000m2 tok

Çmimi: 75.000 €
Shtepi private  bashke  ne 6000m2 tok

Detajet

Postuar
19 mars 12:22
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
140 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet shtepi me 6000m2 toke jane ne nje vend me shtepin ku ne 2 dylym jan mbjellur 200 rreze pjeshka dhe ne 1.5 delym jan mbjellur 130 rreze limona qe jane ne prodhim .shtepija ndodhet 6 km nga lushnja ne Njesin Admistrative Karbunar e Vogel tel.00393274682170


Shpallje te ngjashme