Shtepi private ne Lushnje

Çmimi: 60.000 Lek
Shtepi private ne Lushnje

Detajet

Postuar
4 mars 01:03
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
150 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

shitet shtepi bashk me truall ne Lushnje.
shtepia eshte 150m2 dhe ka toke 600m2
te gjitha letrat ne rregull dhe e mobiluar.


Shpallje te ngjashme