shtepi banimi +250 metro katror oborr+tok okazion!

Çmimi: 45 €
shtepi banimi +250 metro katror oborr+tok okazion!

Detajet

Postuar
9 prill 18:49
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Modeli
115
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Zona/Rruga : kolonje

shtepi private,pak vite e ndertuar,4 dhoma3+1,me verande ---te kompletuar me te gjitha guzhinen,nuk kerkon asnje lloj punimesh brenda te paisur dy dhoma me kondicioner me ngrohje dhe freskim ne vere.ne gjendje pune ,kalorifer per ngrohje etj.ndertimit.siperfaqja e ndertimit 115 metro katror e shtepise ,siperfaqja e tokes dhe oborr qe disponon rreth shtepise 250 metro katror.me dokumentacion te rregullt me certifikate pronesie ne hipoteke.eshte mundesia dhe blerje zgjerim,ose blerje me shume hapsire ndertimi etj.shtepia gjendet ne qender ne kolonje direkt ne rrugen e gjere me tortuar dhe peme rruga 70 metro nga shkolla kolonje/lushnje,ne rrugen e gjere .cmimi ndertimit 55 euro metri katror.i diskutueshem.per me shume informacion,kontakt 0692131223...watsapp; 0675830351

Cel. : 0692131223


Shpallje te ngjashme