PS3 ne shitje

Çmimi: 130 €

Detajet

Postuar
2 shtator 14:16
Kategoria
Elektronikë > Shtepiza loje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

Ps3 ne gjendje shum te mire me dy disqe gta 5 dhe dragon ball xenoverse me nje kabell HDMI shtes me 6 lojera demo te shkarkuara ( fifa 16 + fifa 17 + pes 2017 dhe 3 te tjera) me 1 lev