Shitet 1hektar tok

Çmimi: 50.000 €
Shitet 1hektar tok

Detajet

Postuar
25 korrik 16:47
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
1hektar m²

Përshkrimi


Shitet 1hektar tok 200m e gjat dhe 50m e gjer mundesi per 2 troje Toka eshte e tera e rrethuar me rrjet dhe ka nje pus 52m dhe ndodhet pran asfaltit 100m nga rruga kryesore