Shitet toka

Çmimi: 50 €
Shitet toka

Detajet

Postuar
1 shtator 16:38
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

Shitet 1hektar tok 200m e gjat dhe 50m e gjer mundesi per 2 troje Toka eshte e tera e rrethuar me rrjet edhe ka pus 52m edhe ndodhet pran asfaltit 100m nga rruga kryesore