shitet toke bujqesore

Çmimi: 40.000 €

Detajet

Postuar
10 gusht 11:17
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
8810 m2 m²

Përshkrimi

Shitet toke bujqesore 8810 m2 ne Terbuf afer ish zyrave te sektorit Terbuf rruga e Hidrantit. Toka eshte prane rruges ku dhe mund te shkohet me makine. Toka disponon dokumente te rregullta hipotekore.
Cmimi i negociushem


Shpallje te ngjashme