AUDI A5 2.0 NAFT 2011

Çmimi: 13.000 €
AUDI A5 2.0 NAFT 2011

Detajet

Postuar
1 tetor 18:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

Super e pastert si makin si dhe super gjendje motorrike dhe xhenerike. Letrat e paguara per 1 vit, disqe alumini e goma ne gjendje te mir, vaj filtra te sapo bera, pasqyra me mbyllje elektrike, tapiceri lekure etj


Shpallje te ngjashme