Audi A 6 benzin gaz viti 2005 automatike. 7500 eur

Çmimi: 7.500 €
Audi A 6 benzin gaz viti 2005 automatike. 7500 eur

Detajet

Postuar
9 qershor 21:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A6
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Audi A 6 benzine plus gaz.impjanti landi renzo 1 vit ka qe eshte montuar.motorri 2.4.kamio automatike.makina ka nje vite qe ka ardhur nga zvicra dhe qe perdoret ktu ne shqiperi.taksat 1 muaj ka qe jane prere.Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike e gatshme per cdo lloj prove.


Shpallje te ngjashme