Audi A6

Çmimi: 6.850 €
Audi A6

Detajet

Postuar
10 maj 19:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A6
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet audi A6 3.2 benzin model amerikan ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Sapo jan nderruar ferrorat para + mbrapa , 6 kandele , vaj + filter vaji + filter benzine . Makine ska nevoje per asnje sherbim . Viti prodhimit 2006 dhe opsione shtese ndryshe nga makinat e tjera ka : sendiljet elektronike me memorje + ngrohje sendiljesh para dhe mbrapa . Limitator shpejtesie , pasqyrat me tharje + hapje mbyllje qendrore . Dritat kseno bikseno kthehen sipas terrenit . Letrat i ka te paguara deri me mars te vitit 2020 . Makina eshte e pershtatshme per impjant gazi .


Shpallje te ngjashme