Audi A6 2.4 Benzin/Gaz Automatike Full Option

Çmimi: 3.000 €
Audi A6 2.4 Benzin/Gaz Automatike Full Option

Detajet

Postuar
10 maj 11:25
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A6
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet Audi A6 2.4 Benzin/Gaz , kambio automatike.
Super e rehatshme, super ekonomike, sedilje meshin , sedilje fryrje-cfryrje , sedilje me ngrohje dhe elektrike , pasqyra elektrike , drita kseno.
Makines sapo jane bere disa sherbine xhenerike ka nevoj per gjera shum te vogla qe ulen nga cmimi .
Cmimi: 3000 euro i diskutueshem ose ndrrohet me makin me tvogel plus diferencen nga ana juaj .
Te interesuarit te kontaktojne ne ne 0696156161 ose Whats App.


Shpallje te ngjashme