Audi a4 1.9 naft 02

Çmimi: 3.500 €
Audi a4 1.9 naft 02

Detajet

Postuar
3 prill 19:02
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Audi
Modeli
A4
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e sa po ardhur nga italia me dogan te paguar dhe me sherbime te bera dhe shum e paster si brenda edhe jasht makina ka 4 goma te sapo vena te rea xhama te zinj dhe navikator per me shum kontaktoni ne tel p695442964


Shpallje te ngjashme