SUPER AUDI A3 SPORTBACK VP 2010 1.6 DIESEL

Çmimi: Me Marrveshje
SUPER AUDI A3 SPORTBACK VP 2010 1.6 DIESEL

Detajet

Postuar
3 qershor 19:21
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Audi
Modeli
A3
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

AUDI A3 SPORTBACK , MODEL S-LINE ORIGJINAL STOPA LED , KOMPJUTER BORDI , KOMANDA NE TIMON ETJ , FULL OPSIONE ,
VITI 2010 , KAMBIO MANUALE 6+1 MARSHA , MOTORR 1.6 DIESEL SUPER EKPONOMIK , GOMA TE REJA , DISQE SPORT ORIGJINAL , SAPO TARGUAR ME TE GJITHA LETRAT E PAGUARA , TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE GJENDJE PERFEKTE , NE GJENDJE TE PERKRYER SI NGA ANA MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE SI BRENDA DHE JASHTE , MAKINE KOMODE DHE E BUKUR . ÇDO INFO 0694593333 , MAKINA SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI . FALEMINDERIT .


Shpallje te ngjashme