shes audi A4

Çmimi: 180.000 Lek
shes audi A4

Detajet

Postuar
1 prill 21:05
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Audi
Modeli
A4
Viti i prodhimit
1996
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
350 000 - 399 999

Përshkrimi

Shitet audi a4 1.9 naft viti 1996 me portobagazh gjëndje motorike e mir, me doganë dhe targat shqiptare . Çmimi 1.8 milion lekë (të vjetra) . Makina është e përshtatshme për punë, por edhe si mjet familjar.


Shpallje te ngjashme