SUPER LAND ROVER FREELANDER 2 FULL EXTRA

Çmimi: Me Marrveshje
SUPER LAND ROVER FREELANDER 2 FULL EXTRA

Detajet

Postuar
21 maj 08:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Land Rover
Modeli
Freelander
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

MOTORR 22O DIESEL , KAMBIO AUTOMATIKE , VITI 2009 , SAPO ARDHUR NGA ITALIA , ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA , NE GJENDJE TE PERSOSUR MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE , NAVI I MADH , TV DVD TEL BORDI FULL OPSIONE , KLIMA DIGITALE , BIZONA PARA DHE MBRAPA , MAKINA NUK KA NEVOJ PER REKLAMA , ESHTE NE GJENDJE TE PERSOSUR , MUND TA SHIKONI DHE KONTROLLONI KU DHE SI TE DONI , JU FALEMINDERIT , JU MIREPRESIM , ÇDO INFO 0692197715 , SUPER MJET .


Shpallje te ngjashme