??Mitsubishi Outlander 2.4 Benzine Automatike ??

Çmimi: 6.900 €
??Mitsubishi Outlander 2.4 Benzine Automatike ??

Detajet

Postuar
10 tetor 14:38
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mitsubishi
Modeli
Outlander
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

CEL: +355699477639

MITSUBISHI OUTLANDER
☑️ Motorr 2.4 Benzine 4 pistona
☑️ ( Motorr i thjeshte i konvertueshem me Gas 100% )
☑️ Kambio Automatike 7G
☑️ Sistem Diferenciali 4x4 dhe 2x4
☑️ Xhama te Zinje Origjinal
☑️ Baxha panoramike
☑️ Sensor Parkimi
☑️ Clima Bizone
☑️ Keyless Go
☑️ Keyless Entry
☑️ Cruise Controll
☑️ Pilot Automatik
☑️ Kopjuter bordi
☑️ Fenere Bixenon
☑️ Stopa Led
☑️ Sensor shiu
☑️ Sendor drite
☑️ Larje fenerash
☑️ Sedilje elektrike
☑️ Pasqyra me palosje & antiverbim
☑️ 8 Airbag
☑️ Numri i vendeve 6+1 mund te behet dhe 4+1
☑️ Sedilje me ngrohje

Makina e sapoardhur nga Zvicra 🇨🇭
Liber Servisi i rregullt


Shpallje te ngjashme