SUPER TOYOTA 1.4 DIESEL KAMBIO AUTOMATIKE

Çmimi: 4.700 €
SUPER TOYOTA 1.4 DIESEL KAMBIO AUTOMATIKE

Detajet

Postuar
8 qershor 01:10
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Toyota
Modeli
Corolla
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

MOTORR 1.4 DIESEL SUPER EKONOMIK , KAMBIO AUTOMATIKE , GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE , MAKINE SUPER KOMODE DHE E REHATSHME , SAPO TARGUAR PER HERE TE PARE ME TE GJITHA LETRAT E PAGUARA PER 1 VIT , TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA SKA NEVOJ PER ASGJE , KONDICIONER AKULL ETJ ... SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI . FALEMINDERIT .


Shpallje te ngjashme