Sony PlayStation 4 Pro 1TB PS4 Pro Gaming Console Black

Çmimi: 239 €
Sony PlayStation 4 Pro 1TB PS4 Pro Gaming Console Black

Detajet

Postuar
30 korrik 10:41
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Malësi e madhe

Përshkrimi

Sony PlayStation 4 Pro 1TB Console Console Black
vjen me 1 vit garanci dhe gjithashtu një politikë kthimi 90 ditë.