Brand New Apple Iphone 7 plus WHATSAPP +917234981538

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
7 dhjetor 09:47
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Malësi e madhe
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

PROMO PROMO PROMO !!!!!
Çmimet e veçanta VETEM formojnë kompaninë tonë
Produkte origjinale të reja origjinale. Garancia e plotë e fabrikës Blerje direkte.
Our On-Going PROMO Përfshin:
Blej 2 njësi dhe për të marrë 1 njësi FALAS përfshirë anijet
Blej 5 njësi dhe për të marrë 2 njësi FALAS përfshirë anijet
Ne shesim të gjithë llojin e elektronikës që dëshironi të blini .. TV TELEVIZION, TELEFON MOBILE, PLAYSTATION, HOVER BOARD, Laptopë, iPads, Kamera, Makina larëse, Printera, Vegla muzikore, Kompjuter, Frigorifer, Kondicioner.

PËR RESPONESS TË GJITHA INBOX ME OSE MESAZH ME NË WHATSAPP +917234981538 OSE ME EMAIL: [email protected]

TAXFREE
ORIGINAL
GARANCI
BRAND NEW
FABRIKA ËSHTË E ZBULUAR
Anijeve të lirë në mbarë botën
100% GJENERATA, PRODUKTE ORIGJINE
PAKETIMI ORIGJINAL, I RI I MBAJTUR NË KUTI
1 GARANCI NDËRKOMBËTAR VITI
Blej 3 Merrni 1 Ofertën e Lirë Promovuese, Blini 5 dhe Merrni një zbritje të mirë
PËR PËRGJIGJE TË GJITHA INBOX ME


Shpallje te ngjashme