Brand new Të Anijeve të lirë Apple iPhone xs Max

Çmimi: 531 €
Brand new Të Anijeve të lirë Apple iPhone xs Max

Detajet

Postuar
15 shkurt 20:35
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Malësi e madhe
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Të gjitha artikujt tanë janë produkte origjinale të reja të cilat vijnë me 1 vjet Garanci Ndërkombëtare dhe 90 ditë Politika e Kthimit

Vendndodhja :: - SHTETET E BASHKUARA, MBRETËRIA E BASHKUARA DHE KANADA

për më shumë informacion kontaktoni:

Whatsapp: +1 (805) 380-8459


Shpallje te ngjashme