Ford kombi viti 98

Çmimi: Me Marrveshje
Ford kombi viti 98

Detajet

Postuar
7 prill 17:04
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Malisheve
Lloji
Ford
Modeli
Transit

Përshkrimi

ne gjendje te mir ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info 049474327


Shpallje te ngjashme