SHES KAMIJON MAN apo ndrroj me vetur

Çmimi: Me Marrveshje
SHES KAMIJON MAN apo ndrroj me vetur

Detajet

Postuar
3 prill 09:55
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Malisheve
Lloji
MAN
Modeli
18-224 org

Përshkrimi

Shesë kamijonin marka MAN kamjoni eshtë gjendje shumë te regullt kamjoni esht viti 1992 kamjoni eshtë dizell tipi 41.372 kamjoni eshtë kiper dy dyrë kamjoni esht i qlajmruar kapaciteti në cm3 9973 Kamjoni ndodhet në qytetin e Pejës qmimi me marv eshje pranojm dhe vetur. kontaktoni +38649699964 viber ju faliminders


Shpallje te ngjashme