punojm me bagera dhe kamijona

Çmimi: Me Marrveshje
punojm me bagera dhe kamijona

Detajet

Postuar
2 shkurt 15:40
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Malisheve

Përshkrimi

punojm me bagera dhe kamijona


Shpallje te ngjashme