valaki me qera 1000 kg

Çmimi: Me Marrveshje
valaki me qera 1000 kg

Detajet

Postuar
2 shkurt 15:40
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Malisheve

Përshkrimi

valaki me qera dhe shitet


Shpallje te ngjashme