Shfajs defekt

Çmimi: 40 €
Shfajs defekt

Detajet

Postuar
6 mars 12:34
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Malisheve

Përshkrimi

Shfajsi nuk i shkrin elektrodat defekt tardhun prej gjermanie


Shpallje te ngjashme