Oferta e besueshme e kredisë në 24 orë

Çmimi: 5.000 €

Detajet

Postuar
23 tetor 01:24
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Malisheve

Përshkrimi

Ju jeni në një situatë të vështirë? A keni probleme financiare?
Unë jam një huadhënës serioz dhe i ndershëm,
Unë mund të ju ofroj shumën që ju duhet menjëherë të ofrojë një normë të përballueshme 2%.
Unë jap kredi nga 1000 € në 8000000 €
Këtu janë kërkesat e mia:
- jini serioz dhe të ndershëm
- Keni një punë të përhershme për një shlyerje të mirë
Më kontaktoni me e-mail: [email protected]


Shpallje te ngjashme