?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN ME RKS KESH

Çmimi: 80.000 €
?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN ME RKS KESH

Detajet

Postuar
29 janar 08:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Malisheve
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
300
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
60 000 - 64 999

PĂ«rshkrimi

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049699968
Dhe viber +38349699968


Shpallje te ngjashme