OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster

Çmimi: Me Marrveshje
OKAZION .... Shtepi ne Ballsh ,  Mallakaster

Detajet

Postuar
6 janar 11:03
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Mallakastër
Modeli
500
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet nje shtepi 2 kateshe me perspektive per 5 kate , 20 m larg rruges nacionale Ballsh - Fier perballe ish-mapos ,ose tek furgonat e Ballsh-Fier . Shtepia eshte e perkryer si vend per ta kthyer ne aktivitet biznesi si fasoneri kepucesh ose rrobaqepsi,etj....E rregulluar dhe me letra te rregullta.Shitet dhe vec e vec cdo kat.Cmimi i shitjes nen kosto. Nr tel : 0695157979