shtepi 2+1 ne Ballsh lagjia \"5 Maj\"

Çmimi: 18.000 Lek
shtepi 2+1 ne Ballsh lagjia \"5 Maj\"

Detajet

Postuar
4 prill 02:45
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Mallakastër
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

shitet shtepi 2+1 ne qytetin e Ballshit e mobiluar kati i pare me gjithe dokumentacionin perkates me ballkon dhe kopesht...cmimi 18000 milion
nr cel:Al 0698323496
Gr:00306943733600


Shpallje te ngjashme