Shitet Banesa ne katin e 3t ne Mitrovice

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Banesa ne katin e 3t ne Mitrovice

Detajet

Postuar
9 korrik 14:49
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Kuadratura
88 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet Banesa ne katin e 3t ne qender te Mitrovices te Kompleksi Banesor OKI.
Banesat me kualitetin me te larte dhe me cmimet me te volitshme ne treg gjinden te Kompleksi OKI.
Nr kontaktues: +38345111144 (viber)


Shpallje te ngjashme