2 goma 185/60/14 te veres pothujse te reja viber

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
27 qershor 09:47
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

Shiten 2 goma 185 60 14 te veres jan pothujse te reja te ardhura nga zvicrra. Viber


Shpallje te ngjashme