2 goma 195/65/15 per 4 stinet. Vetem 30 euro

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
10 qershor 18:04
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

Shiten 2 gomat e cekura me lart 30 euro ne ket qmim dhe i montojme.viber


Shpallje te ngjashme