2 goma 235/45/18 te veres continental.viber

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
19 mars 07:17
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

Shiten 2 goma 235/45/18 continental.viber.


Shpallje te ngjashme