4 goma 255/45/20 te veres good year vetem 105 euro

Çmimi: 105 €
4 goma 255/45/20 te veres good year vetem 105 euro

Detajet

Postuar
15 gusht 20:27
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

Shiten goma te veres 255 45 20 te veres te firmes gjermane good year te katertat vine 105 euro. Viber


Shpallje te ngjashme