4 goma 255/50/19 Michelin te veres . Viber

Çmimi: 120 €
4 goma 255/50/19 Michelin  te veres . Viber

Detajet

Postuar
8 shtator 13:52
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

Shiten 4 goma 255 50 19 te veres jane te firmes michelin jan te katertat te rujtne. 120 euro te katertat.


Shpallje te ngjashme