Goma 195/65/15 te veres.viber

Çmimi: Me Marrveshje
Goma 195/65/15 te veres.viber

Detajet

Postuar
2 prill 09:56
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

Shiten 4 goma 195/65/15 te veres jan shum te rujtne.viber ,whatsap


Shpallje te ngjashme