Goma 225/40/18 m+S michelin pothujse te reja .vibe

Çmimi: Me Marrveshje
Goma 225/40/18 m+S michelin pothujse te reja .vibe

Detajet

Postuar
21 tetor 08:07
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

Shiten dy goma 225/40/18 m+S jan pothujse te reja.l dhe te firmes michelin


Shpallje te ngjashme