DHOMA GJUMI FJETJES viber+383 44 799 989

Çmimi: 700 €
DHOMA GJUMI FJETJES viber+383 44 799 989

Detajet

Postuar
3 shkurt 12:44
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

Dhoma Gjumi Zbritje ,Transportin Montimin e bejm ne Gjithe Teritorin e Kosoves. Viber +383 44 799 989 ose 044 222 451 Si dhe ipko 049 494 030 Porosit Mund ti beni Online VIBER


Shpallje te ngjashme